English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٨


دانشکده پزشکی
انجمن علمی آموزش علوم پزشکی ایران
به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی می رساند انجمن علمی آموزش علوم پزشکی ایران از بین کلیه اعضای محترم هیأت علمی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور عضو می پذیرد. متقاضیان می توانند جهت انجام ثبت نام ، شرکت در انتخابات هیأت مدیره و همچنین عضویت در هیأت مدیره انجمن به وبسایت www.ima-net.ir مراجعه نمایند.
 ١١:٠٤ - 1398/01/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
دومین فراخوان برای تولید محتوای الکترونیکی
به اطلاع اساتید محترم و علاقمندان می رساند دومین فراخوان برای تولید محتوای الکترونیکی تا 15 اردیبهشت ماه 1398 تمدید گردید. متن و مراحل فراخوان به همراه ضوابط فنی و آموزشی مورد نیاز برای این محتواها در سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی به آدرس www.vums.ac.ir قابل دسترسی می باشد. برای دانلود فایل PDF ضوابط به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٩:٥٧ - 1398/01/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
واگذاری واحد چاپ و تکثیر دانشکده پزشکی
دانشکده پزشکی در نظر دارد واحد چاپ و تکثیر را به افراد حقوقی یا شرکت های معتبر با شرایط مشخص واگذار نماید.برای مشاهده شرایط شرکت در استعلام بهاء به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٩:٢٣ - 1397/11/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
راه اندازی سامانه ثبت تجربه مدیران
به اطلاع کلیه همکاران علاقمند می رساند سامانه ثبت تجربه مدیران به آدرس exm.behdasht.gov.ir جهت استفاده از تجربیات مدیران راه اندازی شده است علاقمندان می توانند پمفلت آموزشی پیوستی در خصوص نظام نامه ثبت تجارب را مطالعه نموده و اقدام به ثبت نام نمایند. برای دریافت پمفلت آموزشی به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١٢:١٢ - 1397/11/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
همایش کشوری برنامه ریزی در آموزش علوم پزشکی
به اطلاع علاقمندان و اعضای محترم هیأت علمی می رساند همایش کشوری برنامه ریزی در آموزش علوم پزشکی به صورت مجازی ویژه اعضای محترم هیأت علمی در تاریخ 25 دی ماه 97 در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار می گردد علاقمندان می توانند جهت شرکت در همایش به وبسایت http://arakmu.ac.ir/edc مراجعه نموده و ثبت نام کنند. برای اطلاع از زمانبندی همایش به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٩:٣٤ - 1397/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
دستورالعمل شرکت در استعلام واگذاری نگهداری و راهبری تأسیسات دانشکده های مستقر در پردیس نازلوی ارومیه
برای دریافت فایل دستورالعمل شرکت در استعلام و فرم قرارداد به قسمت متن کامل >> مراجعه نمایید.
 ١١:٣٣ - 1397/09/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری بیست و یکمین جلسه خودارزیابی
روز یکشنبه مورخه 97/8/28ساعت 9 صبح در سالن کنفرانس ریاست دانشکده پزشکی با حضور خانم دکتر زهرا یکتا معاون آموزشی بالینی ، خانم مهندس کفیلی مدیر برنامه ریزی دانشکده پزشکی ، آقای دکتر یوسف رسمی سرپرست شعبه بین الملل ، آقای دکتر غلامحسین فرجاه معاون تحقيقات و فناوري دانشكده پزشكي ، آقای دکتر بهروز کارگری عضو کمیته اعتباربخشی دوره آموزشMD ، آقای دکتر محمدپور عضو کمیته اعتبار بخشی EDC تشکیل وحوزه ها مورد بحث و بررسی قرارگرفت . ابتدا دبیر محترم کمیته خود ارزیابی ضمن خوش آمد گویی توضیحات مختصری در رابطه با بررسی حوزه های تهیه شده توسط مدیر برنامه ریزی در فرم های جدید واصله از وزارت خانه متبوع ارائه فرمودند و اظهار داشتند از نظر من فرمهای تکمیل شده مورد تائید می باشد سپس مدیر برنامه ریزی نمونه ای از حوزه های تهیه شده در فرم جدید و مستندات مربوطه را ارائه دادند و مقررگردید فایل تمام حوزه ها با مستندات آنها طی نامه به معاونت آموزشی دانشگاه ارسال و در صورت تائید نهایی به وزارت خانه ارسال می گردد . جلسه رأس ساعت 11 به پایان رسید.
 ١٣:٢٥ - 1397/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
ماهنامه دانش سلامت و دین
به اطلاع کلیه علاقمندان ، اساتید و دانشجویان محترم می رساند ماهنامه علمی سلامت و دین جهت استفاده در سایت بارگذاری گردیده است . جهت دانلود لطفاً به متن کامل >> مراجعه نمایید.
 ٠٨:٥٢ - 1397/07/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
فراخوان بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه
از کلیه دانشجویان واجد شرایط دعوت به عمل می آید جهت مطالعه آیین نامه به وب سایت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه به نشانی www.umsu.ac.ir مراجعه نمایند. همچنین متقاضیان می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی و تکمیل فرآیند ثبت نام در جشنواره شرکت نمایند. nemooneh.behdasht.gov.ir مهلت ثبت نام الکترونیکی : 10 لغایت 24 مهرماه 97 /// برای دانلود فایل آئین نامه جشنواره دانشجوی نمونه لطفاً به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١٣:٣٩ - 1397/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ارومیه
به اطلاع عموم علاقمندان می رساند شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب از تاریخ 97/6/20 لغایت 97/6/25 در محل نمایشگاههای بین المللی ارومیه (پارک جنگلی) با حضور صدها ناشر و نمایندگی دایر خواهد شد بدین منظور کتابها در نمایشگاه با تخفیف 30 درصد عرضه خواهد شد لذا علاقمندان می توانند جهت برخورداری از تخفیف با مراجعه به وبسایت bon.Tibf.ir نسبت به تهیه بن کتاب اقدام نمایند.
 ٠٩:٣٥ - 1397/06/21 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>