English|صفحه اصلی   | سایت اصلی دانشگاه | تماس با ما   |   امروز: پنج شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٢


دانشکده پزشکی
برگزاری آزمون فلوشیپ سم شناسی بالینی
به اطلاع می رساند آزمون فلوشیپ سم شناسی بالینی مورخه 25 خرداد ماه 1402 رأس ساعت 9 صبح در مرکز آزمون بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار می گردد.
 ١٤:٢٢ - 1402/03/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
انتصاب معاون آموزشی دانشکده
به اطلاع می رساند طی حکمی از طرف ریاست محترم دانشکده پزشکی جناب آقای دکتر مجیدی سرکار خانم دکتر سحر مهرانفر به سمت معاون آموزشی علوم پایه دانشکده منصوب گردیده اند ضمن توفیق روزافزون ، آرزوی سلامتی و پیشرفت در امورات محوله را برای ایشان خواستاریم.همچنین ریاست محترم دانشکده از زحمات خالصانه جناب آقای دکتر سعید قوام زاده نهایت تقدیر و تشکر را دارد.
 ١٤:١٥ - 1402/03/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
انتصاب رئیس آموزش دانشکده پزشکی
به اطلاع می رساند طی حکمی از طرف ریاست محترم دانشکده پزشکی جناب آقای دکتر مجیدی سرکار خانم لیدا سجودی به سمت رئیس اداره آموزش دانشکده منصوب گردیده اند ضمن توفیق روزافزون ، آرزوی سلامتی و پیشرفت در امورات محوله را برای ایشان خواستاریم.
 ١٤:٠٦ - 1402/03/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
انتصاب ریاست دانشکده پزشکی
انتصاب شایسته جناب آقای دکتر محمد مجیدی به سمت ریاست محترم دانشکده پزشکی ارومیه را تبریک و تهنیت عرض نموده و برای ایشان طول عمر با برکت توآم با توفیق خدمت به مردم عزیز استان را از حضرت باریتعالی خواستاریم. از طرف اعضای محترم هیأت علمی و پرسنل دانشکده پزشکی
 ١٥:٤٨ - 1402/02/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند لیست اساتید مشاور نیمسال دوم سالتحصیلی 1402-1401 در قسمت اساتید مشاور بارگذاری گردیده است ، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١١:٠٩ - 1402/01/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری برنامه مدون یک ساله آموزشی " ترویج و توانمند سازی رهیافت همگرایی علوم"
به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی ، محققین و دانشجویان می رساند در راستای اجرای برنامه مدون یک ساله آموزشی "ترویج و توانمند سازی رهیافت همگرایی علوم" پس از اجرای موفق کارگاه آموزشی اول ، کارگاههای دوم ، سوم و چهارم ( تا آخر اردیبهشت 1402) توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز در کلان منطقه آمایشی 2 با حمایت کارگروه کشوری همگرایی در تعالی علوم و فناوری های پیشرفته برگزار می گردد. متقاضیان محترم درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند تا لینک نشست برایشان ارسال گردد. convergence.tabriz@gmail.com جهت دریافت تاریخ و موضوعات کارگاهها به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١٤:٠٨ - 1401/12/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی در راستای حمایت از توسعه فناوری های نوین و شبیه سازی در آموزش علوم پزشکی مجموعه گرنت ویژه ای را برای این منظور در قالب فراخوان ملی با همکاری معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و دفتر شبیه سازی معاونت آموزشی در نظر گرفته است. در این رابطه مقتضی است پژوهشگران گرامی طرح های خود را تا تاریخ 1401/12/16 در کمیته فناورانه سامانه پژوهشی نصر به آدرس http://rms.nasrme.ac.ir بارگذاری نمایند. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل simulation@nasrme.ac.ir مکاتبه نمایند. جهت مشاهده اولویت های فراخوان و اطلاعات تکمیلی به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٨:٢١ - 1401/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
وبینار مجازی «آموزش مبتنی بر کیس ویژه دروس داخلی با محوریت مدیریت سرپایی فشار خون»
مدرس: جناب‌ آقای دکتر علیرضا رستم‌زاده دانشیار بیماری‌های قلب و عروق، فلوشیپ اکوکاردیوگرافی پلتفرم برگزاری: اسکای‌روم 🕰 زمان برگزاری: پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰ 📡 برگزار کننده: دفتر منتورینگ دانشجویان پزشکی ارومیه 🌐 لینک ورود به رویداد: https://www.skyroom.online/ch/umsu/mentoring
 ١١:٠٢ - 1401/12/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری دوره مهارتی کلیات حرفه مندی در آموزش علوم پزشکی
به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی می رساند دوره مهارتی کلیات حرفه مندی در آموزش علوم پزشکی از سری دوره های ارتقای اساتید در مورخه 14 اسفند ماه 1401 روز یکشنبه به مدت یک روز از ساعت 12 ظهر لغایت 14 بعد ازظهر به صورت مجازی برگزار خواهد شد.شایان ذکر است دوره مذکور از سری دوره های الزامی برای ارتقای اعضای محترم هیأت علمی بوده و لازم است اساتید محترم جهت صدور گواهی و ثبت نام به سامانه توانمند سازی اساتید به آدرس fd.umsu.ac.ir مراجعه نمایند. همچنین اعضای محترم هیأت علمی می توانند برای حضور در این وبینار از طریق لینک ثابت دوره های دانش افزایی اساتید به آدرس ذیل اقدام نمایند. https://www.skyroom.online/ch/umsu/fdc
 ١٠:٢٩ - 1401/12/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
فراخوان ملی به مناسبت دهه مبارک فجر
به اطلاع اساتید محترم و پژوهشگران گرامی می رساند مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی در راستای حمایت از توسعه فناوری های نوین و شبیه سازی در آموزش پزشکی مجموعه گرانت ویژه ای در قالب فراخوان ملی به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ، با همکاری معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و دفتر شبیه سازی معاونت آموزشی در نظر گرفته است. لازم به ذکر است پژوهشگران گرامی میتوانند طرح های خود را از مورخه 1041/11/16 لغایت 1401/12/16 در کمیته فناورانه سامانه نصر به آدرس http://rms.nasrme.ac.ir بارگذاری نمایند. همچنین متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل زیر مکاتبه نمایند.simulation@nasrme.ac.ir
 ١١:٣٣ - 1401/11/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>