English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٨


دانشکده پزشکی
ارزشیابی اساتید توسط فراگیران
به اطلاع اساتید محترم می رساند ارزشیابی اساتید توسط فراگیران از مورخه 98/2/25 شروع و مورخه 98/3/25 پایان خواهد پذیرفت.اساتید گرامی می توانند برای ارزشیابی به سامانه ارزشیابی اساتید مراجعه نمایند.
 ١١:٠٦ - 1398/02/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه زمان برگزاری آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ)
پیرو اطلاعیه تعویق زمان آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) اردیبهشت ماه سال 1398 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان می‌رساند، تاریخ آزمون از روز پنج شنبه مورخ 1398/2/5به روز پنج شنبه مورخ 1398/3/23 موکول گردید. جدول زمانبندی آزمون به شرح ذیل اعلام می گردد. برای دانلود فایل PDF زمانبندی به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١٠:١٢ - 1398/02/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
سنجش وضع موجود فرهنگ سازمانی
به اطلاع کلیه کارکنان و پرسنل محترم می رساند برای سنجش وضع موجود فرهنگ سازمانی بر اساس مولفه های احصا شده در سطح دولت و به منظور تهیه گزارش سالیانه وضعیت فرهنگ سازمانی در نظام اداری کشور،این سازمان اقدام به طراحی پرسشنامه ای بر اساس متغیرهای مندرج در پیوست شماره 1 و 2 مصوبه شماره 302596 تاریخ 1397/6/14 شورای عالی اداری نموده است. ضروری است تمامی دستگاههای اجرایی بر اساس دستورالعمل پیوست، نحوه دسترسی به پرسشنامه و چگونگی تکمیل آن را به کارکنان خود اطلاع رسانی نمایند، به گونه ای که حداقل 5 درصد کارکنان ستاد دستگاه، سازمانهای وابسته، شرکتهای تابعه و واحدهای استانی حداکثر تا تاریخ 1398/3/31 پرسشنامه مندرج در سامانه را تکمیل نمایند. آدرس سامانه : https://safa.aro.gov.ir
 ٠٩:٥١ - 1398/02/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
انجمن علمی آموزش علوم پزشکی ایران
به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی می رساند انجمن علمی آموزش علوم پزشکی ایران از بین کلیه اعضای محترم هیأت علمی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور عضو می پذیرد. متقاضیان می توانند جهت انجام ثبت نام ، شرکت در انتخابات هیأت مدیره و همچنین عضویت در هیأت مدیره انجمن به وبسایت www.ima-net.ir مراجعه نمایند.
 ١١:٠٤ - 1398/01/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
دومین فراخوان برای تولید محتوای الکترونیکی
به اطلاع اساتید محترم و علاقمندان می رساند دومین فراخوان برای تولید محتوای الکترونیکی تا 15 اردیبهشت ماه 1398 تمدید گردید. متن و مراحل فراخوان به همراه ضوابط فنی و آموزشی مورد نیاز برای این محتواها در سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی به آدرس www.vums.ac.ir قابل دسترسی می باشد. برای دانلود فایل PDF ضوابط به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٩:٥٧ - 1398/01/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
واگذاری واحد چاپ و تکثیر دانشکده پزشکی
دانشکده پزشکی در نظر دارد واحد چاپ و تکثیر را به افراد حقوقی یا شرکت های معتبر با شرایط مشخص واگذار نماید.برای مشاهده شرایط شرکت در استعلام بهاء به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٩:٢٣ - 1397/11/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
راه اندازی سامانه ثبت تجربه مدیران
به اطلاع کلیه همکاران علاقمند می رساند سامانه ثبت تجربه مدیران به آدرس exm.behdasht.gov.ir جهت استفاده از تجربیات مدیران راه اندازی شده است علاقمندان می توانند پمفلت آموزشی پیوستی در خصوص نظام نامه ثبت تجارب را مطالعه نموده و اقدام به ثبت نام نمایند. برای دریافت پمفلت آموزشی به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١٢:١٢ - 1397/11/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
همایش کشوری برنامه ریزی در آموزش علوم پزشکی
به اطلاع علاقمندان و اعضای محترم هیأت علمی می رساند همایش کشوری برنامه ریزی در آموزش علوم پزشکی به صورت مجازی ویژه اعضای محترم هیأت علمی در تاریخ 25 دی ماه 97 در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار می گردد علاقمندان می توانند جهت شرکت در همایش به وبسایت http://arakmu.ac.ir/edc مراجعه نموده و ثبت نام کنند. برای اطلاع از زمانبندی همایش به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٩:٣٤ - 1397/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
دستورالعمل شرکت در استعلام واگذاری نگهداری و راهبری تأسیسات دانشکده های مستقر در پردیس نازلوی ارومیه
برای دریافت فایل دستورالعمل شرکت در استعلام و فرم قرارداد به قسمت متن کامل >> مراجعه نمایید.
 ١١:٣٣ - 1397/09/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری بیست و یکمین جلسه خودارزیابی
روز یکشنبه مورخه 97/8/28ساعت 9 صبح در سالن کنفرانس ریاست دانشکده پزشکی با حضور خانم دکتر زهرا یکتا معاون آموزشی بالینی ، خانم مهندس کفیلی مدیر برنامه ریزی دانشکده پزشکی ، آقای دکتر یوسف رسمی سرپرست شعبه بین الملل ، آقای دکتر غلامحسین فرجاه معاون تحقيقات و فناوري دانشكده پزشكي ، آقای دکتر بهروز کارگری عضو کمیته اعتباربخشی دوره آموزشMD ، آقای دکتر محمدپور عضو کمیته اعتبار بخشی EDC تشکیل وحوزه ها مورد بحث و بررسی قرارگرفت . ابتدا دبیر محترم کمیته خود ارزیابی ضمن خوش آمد گویی توضیحات مختصری در رابطه با بررسی حوزه های تهیه شده توسط مدیر برنامه ریزی در فرم های جدید واصله از وزارت خانه متبوع ارائه فرمودند و اظهار داشتند از نظر من فرمهای تکمیل شده مورد تائید می باشد سپس مدیر برنامه ریزی نمونه ای از حوزه های تهیه شده در فرم جدید و مستندات مربوطه را ارائه دادند و مقررگردید فایل تمام حوزه ها با مستندات آنها طی نامه به معاونت آموزشی دانشگاه ارسال و در صورت تائید نهایی به وزارت خانه ارسال می گردد . جلسه رأس ساعت 11 به پایان رسید.
 ١٣:٢٥ - 1397/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>