English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩


دانشکده پزشکی
الزامات ارائه دروس به صورت مجازی
به اطلاع اساتید محترم می رساند الزامات ارائه دروس به صورت مجازی که با بررسی وضعیت آموزش مجازی در سطح کشور در دبیرخانه شورای آموزش عالی مجازی تدوین شده است جهت مشاهده در وبسایت گنجانده شده است. جهت دریافت فایل به متن کامل >> مراجعه نمایید.
 ١٣:٣٠ - 1399/09/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
فراخوان جشنواره کشوری علمی ، هنری
به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی و علاقمندان می رساند فراخوان جشنواره کشوری علمی ، هنری با موضوع زندگی و مقابله با کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می گردد.جهت دریافت پوستر جشنواره و اطلاعات تکمیلی به متن کامل >>مراجعه نمایید.
 ٠٩:٣٤ - 1399/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری سومین دوره جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند سومین دوره جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی همزمان با بیست و دومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و چهاردهمین جشنواره کشوری شهید مطهری در روزهای 29 لغایت 31 اردیبهشت ماه سال 1400 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار خواهد گردید. دانشجویان گرامی میتوانند با مراجعه به وبسایت ichpe.org تا 30 آذر ماه 1399 ایده های خود را در بخش سامانه جشنواره دانشجویی بارگذاری نمایند. همچنین به اطلاع می رساند فرم ارائه ایده ی نوآورانه و راهنمای تدوین در متن کامل>> بارگذاری گردیده است.
 ١٠:٠٥ - 1399/08/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند زمانبندی آزمونهای مجازی آذر ماه 99 در منوی معاونت آموزشی دانشکده>تقوم دانشگاهی>امتحانات قرار داده شده است. همچنین جهت دانلود می توانید به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ٠٨:٥٦ - 1399/08/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
انتخاب پژوهشگر برتر در حوزه بیمه تحقیقات و سلامت
به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی و محققان دانشگاه می رساند سرپرست مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت در خصوص انتخاب پژوهشگر برتر در حوزه بیمه تحقیقات و سلامت اقدام به برگزاری این جشنواره نموده است. علاقمندان می توانند در صورت تمایل به همکاری نسبت به تکمیل فرمها و ارسال آنها تا تاریخ 99/8/30 به ایمیل nchir-m@ihio.gov.ir اقدام نمایند. جهت دانلود نامه و فرم مربوطه به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١٠:٢١ - 1399/08/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
مسابقه کتابخوانی "مردانی حوالی خورشید"
به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی ، کارکنان ، دانشجویان و علاقمندان می رساند مسابقه کتابخوانی "مردانی حوالی خورشید" از طرف مدیریت محترم فرهنگی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برگزار می گردد جهت شرکت در مسابقه می توانید به وبسایت festivalf.ir یا دبیرخانه های دانشگاهی جشنواره سیمرغ از مورخه 25 مهر لغایت 15 آبان ماه مراجعه نمایید. برای دانلود پوستر جشنواره و کتاب به متن کامل>> مراجعه نمایید. زمان برگزاری آزمون 20 آبان ماه و بصورت مجازی از طریق سایت جشنواره خواهد بود.
 ٠٩:٠٠ - 1399/08/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
فراخوان جذب هیأت علمی
به اطلاع می رساند ثبت نام هفدهمین فراخوان جذب هیأت علمی از اول آبانماه 99 به مدت یک ماه آغاز شده است. لذا خواهشمند است متقاضیان محترم از تاریخ 99/8/1 لغایت 99/9/1 از طریق سایت مرکز امور هیأت علمی به نشانی http://acc.behdasht.gov.ir اقدام نموده یا جهت ورود به سایت ثبت نام به متن کامل>> مراجعه نمایند.
 ٠٩:٠١ - 1399/08/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
برگزاری وبینار کشوری چالش های اخلاقی در آموزش پزشکی مجازی
به اطلاع اعضاء محترم هیأت علمی می رساند " وبینار کشوری چالش های اخلاقی در آموزش پزشکی مجازی" در مورخه 12 آبان ماه 1399 بصورت مجازی برگزار خواهد گردید. شایان ذکر است جهت دریافت گواهی شرکت در وبینار می بایست اعضای محترم هیات علمی با EDC دانشگاه هماهنگی نمایند. جهت اطلاعات بیشتر به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١١:١٣ - 1399/08/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه
بدینوسیله به اطلاع اساتید مشاور محترم دانشکده پزشکی می رساند که فایل های مربوط به " گزارش مشاوره دانشجو" و " گزارش کلی اساتید مشاور در هر نیم سال تحصیلی " در سایت دانشکده پزشکی، بخش مربوط به اساتید مشاور، بارگذاری و در دسترس می باشد.
 ١٠:٠٤ - 1399/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
فراخوان شرکت در بيست و ششمين جشنواره تحقيقاتي علوم پزشكي رازي
بيست و ششمين جشنواره تحقيقاتي علوم پزشكي رازي به منظور تجليل و تكریم از محققين برجسته ایراني داخل و خارج از كشور و معرفي فعاليتهاي تحقيقاتي برتر علوم پزشكي دي ماه 1399 برگزار ميگردد. جهت ثبت نام به وبسایت razi.hbi.ir/razi.research.ac.ir مراجعه نمایید.اطلاعات تکمیلی و شرایط شرکت در جشنواره در متن کامل>> گنجانده شده است.
 ١٢:١٨ - 1399/07/20 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>