English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩


دانشکده پزشکی
اطلاعیه
ضمن تشکر از همکاری و مشارکت دانشجویان عزیز, به اطلاع می رساند زمان انتخابات تعیین اعضای شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشکده پزشکی روز سه شنبه 99/10/30 از صبح ساعت 8 لغایت 24 ساعت همان روز خواهد بود. لینک شرکت در انتخابات http://boostan.umsu.ac.ir می باشد. سرپرست کمیته تحقیقات دانشکده پزشکی دکتر مهرانفر
 ١١:٠٠ - 1399/10/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
راهنمای سریع استفاده از فرادید
به اطلاع دانشجویان گرامی و کارشناسان محترم آموزش می رساند راهنمای سریع استفاده از فرادید جهت استفاده بهینه در وبسایت دانشکده بارگذاری گردیده است. جهت دریافت فایل راهنما به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١٠:٤٢ - 1399/10/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
شیوه نامه برگزاری آزمون های غیر حضوری در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
نظر به تصمیم معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به برگزاری آزمون های آنلاین برای دانشجویان، دستورالعمل ذیل به عنوان چارچوب کلی آزمونها ارائه میگردد. جهت مشاهده و دانلود دستورالعمل به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١٢:٠٨ - 1399/10/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه
دانشجویان پزشکی و تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی که مایل به عضویت در شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشکده پزشکی هستند , لطفا مشخصات خود( نام و نام خانوادگی , شماره دانشجویی, شماره تماس) را به همراه رزومه علمی خود از تاریخ 99/10/16 لغایت 99/10/21 به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمایند. شایان ذکر است نحوه شرکت در انتخابات مذکور از طریق سایت دانشکده پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد. Dr_ sahar21@yahoo.com
 ١٢:٠٣ - 1399/10/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
توسعه آموزش مجازی و اعتلای جایگاه یادگیری الکترونیکی
به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی می رساند پیرو مصوبه شورای آموزشی - پژوهشی دانشگاه ، مبنی بر توسعه آموزش های مجازی و اعتلای جایگاه یادگیری الکترونیکی در آموزش عالی سلامت ، حمایت ویژه مالی از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی مرتبط با آموزش مجازی را در قالب ارائه گرنت طرح های توسعه ای لحاظ نموده است. از این رو در راستای تحقق اهداف عالی برنامه توسعه آموزش مجازی و به دنبال درخواست های کثیر محققین حوزه ی یادگیری الکترونیکی سراسر کشور مهلت ارسال پروژه های توسعه ای اموزش مجازی برای اعطای گرنت تا تاریخ 1399/11/15 تمدید گردیده است . لذا خواهشمند است پژوهشگران محترم طرح های پژوهشی خود را در بازه زمانی تعیین شده در قالب فرم پروپوزال مندرج در سامانه پژوهشیار دانشگاه علوم پزشکی مجازی به آدرس research.vums.ac.ir ثبت نمایند. همچنین لازم به ذکر است طرح های ارسالی پس از بررسی ، انجام داوری و تأیید نهایی مورد حمایت مالی قرار خواهند گرفت.
 ٠٨:٥٥ - 1399/10/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
قابل توجه دانشجویان مقطع فیزیوپاتولوژی
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند حداقل نمره قبولی در درس های پایه و عمومی 10 و حداقل نمره قبولی در هر یک از درس های تخصصی آموزش پزشکی 12 می باشد.لازم به توضیح است این مصوبه از نیمسال اول 99 قابل اجرا می باشد. دانشجویان می توانند جهت اطلاع از دروس مقطع فیزیوپات به متن کامل >> مراجعه نمایند.
 ٠٨:٣٧ - 1399/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه
از دانشجویان محترم درخواست می گردد، جهت اطلاع از اساتید مشاور محترم مربوطه به متن کامل>> اطلاعیه مراجعه نمایند.
 ٠٨:٣١ - 1399/10/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
اطلاعیه
به اطلاع اعضاء محترم هیأت علمی می رساند دانشگاه علوم پزشکی اراک جهت چاپ مقالات اساتید محترم در مجله طب مکمل فراخوان داده است. علاقمندان می توانند جهت ارسال مقاله به آدرس http://cmja.arakmu.ac.ir مراجعه نمایند. پوستر مقاله در متن کامل>> بارگذاری گردیده است.
 ٠٨:٢٨ - 1399/10/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
نشریه پرسمان ویژه روز دانشجو
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو ، نشریه پرسمان ویژه روز دانشجو در سایت بارگذاری گردیده است. جهت دانلود به متن کامل>> مراجعه نمایید.
 ١٢:٣٨ - 1399/09/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده پزشکی
الزامات ارائه دروس به صورت مجازی
به اطلاع اساتید محترم می رساند الزامات ارائه دروس به صورت مجازی که با بررسی وضعیت آموزش مجازی در سطح کشور در دبیرخانه شورای آموزش عالی مجازی تدوین شده است جهت مشاهده در وبسایت گنجانده شده است. جهت دریافت فایل به متن کامل >> مراجعه نمایید.
 ١٣:٣٠ - 1399/09/09 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>